Опис - Regulus

Мідно - алюмінієві радіатори опалення

REGULUS-systemМідно - алюмінієві радіатори отопленія Польская фірма "REGULUS-system" випускає сучасні конвекційні водяні нагрівачі, в конструкцію яких закладено кілька вдалих технічних рішень, захищених патентами в багатьох країнах.

В якості матеріалу радіатора обрана мідь (коефіцієнт теплопередачі - 410) і алюміній (220), це самі теплопровідні з доступних матеріалів. Причому теплоносій стикається тільки з міддю, а алюміній слугує для виготовлення теплопровідних пластин і корпуса радіатора. При використанні мідних трубопроводів вся опалювальна система буде складатися з одного самого нейтрального до корозії матеріалу (теплообмінник котла, трубопроводи, радіатор), що значно збільшує довговічність.

Вертикальні алюмінієві пластини з'єднані з горизонтальними мідними трубками радіатора шляхом тиску з взаємного проникання верхніх шаром металів на молекулярному рівні (так звана "диффузорной" або холодне зварювання). При цьому площа теплового контакту стає більше площі перерізу самої пластини, чим досягається повна передача тепла між металами з різною теплопровідністю.

Вертикальні алюмінієві пластини встановлені з певним кроком, який дозволяє створити як би ряди повітроводів, що створюють максимальну вертикальну тягу. Холодне повітря буквально втягується знизу радіатора і виходить нагрітим наверх. Відстань між пластинами за допомогою комп'ютерного моделювання підібрано так, щоб рух повітря було не ламінарним (паралельними шарами), а турбулентним (з завихреннями), тоді він краще прогрівається навіть при низькій температурі радіатора.

Вертикальні алюмінієві пластини мають товщину 0,5 мм, яка підібрана спільно з шириною пластин і відстанню між горизонтальними мідними трубками таким чином, щоб всі рівновіддалені точки площин дотику з повітрям мали однакову температуру, що дозволяє інтенсивно нагрівати повітря по всій висоті його проходження всередині радіатора. Складання на комп'ютерах теплових полів розгорток площин нагріву дозволило відпрацювати найкращі конструкції різних типорозмірів і потужностей радіаторів.

Застосування матеріалів різної теплопровідності, а також розподіл температур по площинах нагрівання повітря дозволяє уникнути локального перегріву повітря і утворення позитивної іонізації, яка несприятливо позначається на самопочутті людини. Навіть при максимальній температурі теплоносія 90 ° С, повітря в радіаторі стикається тільки з невеликими ділянками гарячих мідних трубок загальною площею всього 3,5-4% від усієї площі нагрівання.

Теплоносій у радіаторі надходить в мідний вертикальний колектор, потім розподіляється по рядах горизонтальних мідних трубок, цим досягається різке зниження гідравлічного опору радіатора, що дуже важливо для швидкості примусового обороту теплоносія в закритих опалювальних системах. З'єднання колекторів з горизонтальними трубками зроблено за допомогою тугоплавкого серебросодержащего припою з температурою плавлення 360 ° С. Це дозволяє використовувати конвекторні радіатори з будь-яким теплоносієм (перегрітою парою, трансформаторним маслом і ін)

Вертікальние радітор отопленія  алюмінієві ламелі-пластини закінчуються на бічних поверхнях радіаторів спеціальної форми загинами, які створюють "лускаті" бокові поверхні. Ця "луска" не тільки надає радіатора непоганий зовнішній вигляд, але, найголовніше, створює дуже міцну багатошарову бічну поверхню. Алюмінієвий радіатор із пластин товщиною всього 0,5 мм має вагу менше 5 кг, але витримує тиск до 180 кг. При сильному бічному ударі алюмінієві пластини приймають зусилля на себе, деформуються і перерозподіляють навантаження по всій площині, не допускаючи розриву всередині мідних трубок. Тому навіть сильні зовнішні ушкодження радіатора не виводять його негайно з ладу і дозволяють його експлуатувати до заміни.

У радіаторах даної конструкції міститься дуже мало води. Наприклад, у радіаторі довжиною 100 см і потужністю 2 кВт міститься теплоносія всього 0,8 літра. Це дозволяє йому за його теплопровідності розігріватися протягом 2-3 хвилин і реагувати на термозапорний клапан із запізненням всього 30 секунд. Такий малої теплової інерції немає ніде! При використанні таких радіаторів кількість води в системі зменшується в десятки разів. Наприклад, у дуже великій квартирі з загальною тепловою потужністю радіаторів 20 кВт навіть з урахуванням ємності трубопроводів і котла у всій системі буде 13-15 літрів води - всього півтора відра! Її і нагрівати і ганяти по системі набагато легше, ніж, наприклад, тонну води (чавунні радіатори).

Дуже легкознімні кріплення радіатора дозволяють його самостійно відключити від системи і зняти зі стіни для її фарбування або ремонту. Якщо радіатори приєднуються до трубопроводів через мініатюрні пробкові крани, то знімати їх можна без спуску води з системи і відключення опалення. Мала вага радіаторів і конструкція начіпних кріплень дозволяє їх монтувати навіть на тонких гіпсокартонних перегородках.

Радіатори мають корпус без гострих кутів, температура на поверхні в 3 рази нижче, ніж усередині, що дозволяє навіть за суворими німецьким нормам застосовувати їх у дитячих і лікувальних установах. При такій мінімальній товщині і довжині, ні який інший тип радіаторів не має такої потужної тепловіддачі. При роботі радіатор створює ефект повітряного теплового вентилятора і дуже добре перемішує шари повітря в приміщенні.

Конвекційний радіатор бічними площинами випромінює не більш 10% своєї потужності, решту віддає конвекцією, тому він не буде марно гріти стіну. Такий радіатор зовсім не обов'язково встановлювати під вікном, він прекрасно працює в будь-якому зручному або відповідному по дизайну місці.

<< Назад

Яндекс.Метрика

Монтаж систем отопления, водоснабжение дома, автономная канализация, газификация дома.

сайт виготовлено компанією создание сайтов